04 598 03 00 info@dputrzic.si
facebook yotubeikona

Kontakt

Imate vprašanje? Pišite nam in z veseljem vam bomo odgovorili.

1 + 10 =

ŠTEVILKE MOBILNIH TELEFONOV

Zap.št. Delovno mesto Telefonska številka
1 RECEPCIJA 041 389 305
2 TAJNIŠTVO 051 363 611
3 VODJA ZNO – BOJANA 031 330 541
4 AMBULANTA 051 363 615
5 VODJA TIMA – MANCA 030 600 165
6 VODJA TIMA- ANTONIJA 030 600 164
7 SOCIALNA DELAVKA 051 337 818
8 POMOČ NA DOMU – MAJA OLIP 030 600 166
9 FIZIOTERAPEVTKA 030 600 159
10 DELOVNA TERAPEVTKA 030 600 158
11 ANIMATOR 051 363 618
12 VZDRŽEVALEC 051 363 610
13 EKONOM 041 771 290
14 FRIZERKA 030 600 167
15 OBRAČUN OSKRBE, BLAGAJNA 030 478 208
16 VIJOLICA 04 598 03 37
17 DETELJICA 04 598 03 36
18 MURKA 04 598 03 38
19 AVRIKELJ 04 598 03 39
20 PLANIKA, ENCIJAN 04 598 03 34

 

TAJNIŠTVO, KADROVSKE ZADEVE
Maja Debeljak, strokovna sodelavka
tel.: 04 598 03 11
e-mail: maja.debeljak@dputrzic.si

DIREKTORICA
dr. Karmen Arko
tel.: 04 598 03 11
e-mail: karmen.arko@dputrzic.si

V.D. VODJA ZNO
Bojana Hočevar Posavec, namestnik dir.ZNO, oddelki: deteljica, avrikelj
gsm: 031 330 541
e-mail: bojana.hocevar.posavec@dputrzic.si

MEDICINSKA SESTRA – VODJA TIMA
Manca Hostnik, dipl. med. sestra, oddelki: vijolica, deteljica, avrikelj                                                                                      gsm: 030 600 165

e-mail: manca.hostnik@dpu-trzic.si

Antonija Šimić, dipl. med.sestra, oddelki: murka, planika, encijan                                                                                           gsm: 030 600 164

email: antonija.simic@dpu-trzic.si

AMBULANTA
Stroj Damjana, medicinska sestra,
tel.: 04 598 03 20 ali gsm: 051 363 615
e-mail: ambulanta@dputrzic.si

SOCIALNA DELAVKA
Maja Rant, univ. dipl. soc. delavka,
tel.: 04 598 03 18 ali gsm: 051 337 818
e-mail: maja.rant@dputrzic.si

VODJA FINANČNO RAČUNOVODSKE SLUŽBE
Nataša Meglič, univ. dipl. ekonomistka,
tel.: 04 598 03 12
e-mail: natasa.meglic@dputrzic.si

VODJA PREHRANE
Matic Mohorč
tel. 04 598 03 26
e-mail: matic.mohorc@dputrzic.si

POMOČ NA DOMU IN RAZVOZ KOSIL
(od 11:00 do 15:00)

Maja Olip, mag. soc. del.
gsm: 030 600 166
e-mail: maja.olip@dputrzic.si

Predstavnice vlade:
Zvonka Pretnar, Jana Jenko,
Ljupka Cahunek in Damjana Žun

Predstavnica zaposlenih:
Mojca Bajd

Predstavnica lokalne skupnosti:
Tanja Ahačič

Predstavnica stanovalcev:
Marija Primožič