04 598 03 00 info@dputrzic.si
facebook yotubeikona

Kontakt

Imate vprašanje? Pišite nam in z veseljem vam bomo odgovorili.

11 + 1 =

ŠTEVILKE MOBILNIH TELEFONOV

Zap.št. Delovno mesto Telefonska številka
1 RECEPCIJA 041 389 305
2 TAJNIŠTVO 051 363 611
3 VODJA ZNO – URBAN 031 330 541
4 AMBULANTA 051 363 615
5 VODJA TIMA – MANCA 030 600 165
6 VODJA TIMA- ANTONIJA 030 600 164
7 VODJA TIMA – LARA 030 478 209
8 VODJA TIMA- SIMONA 030 600 161
9 SOCIALNA DELAVKA 051 337 818
10 POMOČ NA DOMU – MAJA OLIP 030 600 166
11 FIZIOTERAPEVTKA 030 600 159
12 DELOVNA TERAPEVTKA 030 600 158
13 ANIMATOR 051 363 618
14 VZDRŽEVALEC 051 363 610
15 EKONOM 041 771 290
16 FRIZERKA 030 600 167
17 OBRAČUN OSKRBE, BLAGAJNA 030 478 208
18 VIJOLICA 04 598 03 37
19 DETELJICA 04 598 03 36
20 MURKA 04 598 03 38
21 AVRIKELJ 04 598 03 39
22 PLANIKA, ENCIJAN 04 598 03 34

 

TU SMO ZA VAS…
zloženka (kontakti)

TAJNIŠTVO, KADROVSKE ZADEVE
Maja Debeljak, strokovna sodelavka
tel.: 04 598 03 11
e-mail: maja.debeljak@dputrzic.si

DIREKTORICA
dr. Karmen Arko
tel.: 04 598 03 11
e-mail: karmen.arko@dputrzic.si

NAMESTNIK DIREKTORICE ZA PODROČJE ZDRAVSTVENE NEGE IN OSKRBE
asist. Urban Bole mag. zdr. nege
gsm: 031 330 541
e-mail: urban.bole@dputrzic.si

DIPLOMIRANE MEDICINSKE SESTRE – VODJE TIMA
Manca Hostnik, oddelki: vijolica
gsm: 030 600 165
e-mail: manca.hostnik@dpu-trzic.si

Antonija Šimić, oddelki: murka, avrikelj
gsm: 030 600 164
email: antonija.simic@dpu-trzic.si

Lara Romih, oddelki: deteljica
gsm: 030 478 209

Simona Žen, oddelki: planika, encijan
gsm: 030 600 161

AMBULANTA
Stroj Damjana, medicinska sestra,
tel.: 04 598 03 20 ali gsm: 051 363 615
e-mail: ambulanta@dputrzic.si

SOCIALNA DELAVKA
Maja Rant, univ. dipl. soc. delavka,
tel.: 04 598 03 18 ali gsm: 051 337 818
e-mail: maja.rant@dputrzic.si

VODJA FINANČNO RAČUNOVODSKE SLUŽBE
Nataša Meglič, univ. dipl. ekonomistka,
tel.: 04 598 03 12
e-mail: natasa.meglic@dputrzic.si

VODJA PREHRANE
Matic Mohorč
tel. 04 598 03 26
e-mail: matic.mohorc@dputrzic.si

POMOČ NA DOMU IN RAZVOZ KOSIL
(od 11:00 do 15:00)

Maja Olip, mag. soc. del.
gsm: 030 600 166
e-mail: maja.olip@dputrzic.si